Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie naszych Przedszkolaków

Przekazujemy Państwu informację ze spotkania z przedstawicielem Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta ws zasad IV edycji Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu:

Nowością w tegorocznej edycji BO są Młodzieżowe i Przedszkolne Budżety Obywatelskie, w ramach których rodzice/prawni opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkoli będą mogli zgłaszać projekty dotyczące np. wyposażenia pracowni przedszkolnych.

Maksymalna wartość jednego projektu to 2000 zł. Z przedszkola należy złożyć minimum 5 projektów, aby skorzystać ze środków finansowych budżetu Miasta Sosnowca.

Propozycję projektów Zadań do przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego może złożyć każdy rodzic/opiekun prawny (Rozdział II pkt 1 Zasad wyłaniania zadań do PBO – w/w zasady w załączeniu)

Zachęcamy WSZYSTKICH do udziału w tej społecznej inicjatywie – wystarczy odrobina dobrej woli i ciekawy pomysł, aby stworzyć coś dla dobra wszystkich dzieci.

Projekty należy składać do 10 czerwca w sekretariacie przedszkola.

Służymy wsparciem merytorycznym.

Informujemy, iż na zebraniu ogólnym z Państwem w dniu 29.03.2017 r. omówimy szerzej w/w kwestię.

Zasady wyłaniania zadań do przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego

 

Zebranie z Rodzicami

W dniu 29.03.2017r  o godz. 16.00 odbędzie się prelekcja dla Rodziców z Panią psycholog. Po prelekcji odbędą się zebrania dla Rodziców z nauczycielami w poszczególnych grupach wiekowych. Zapraszamy. 

 

Dyżur wakacyjny 2017

Poniżej przedstawiamy Państwu stronę, na której znajduje się harmonogram dyżurów wakacyjnych przedszkoli w Sosnowcu. Zapraszamy. 

http://www.sosnowiec.pl/miasto/aktualnosci/k1,5,edukacja/id,12420,wakacyjne_dyzury_przedszkoli_2017.html

 

Rekrutacja 2017/2018

Wszelkie informacje związane z rekrutacją do naszego przedszkola na rok szkolny 2017/2018 znajdą Państwo w zakładce Rekrutacja. Zapraszamy.

 

Dobra Szkoła

W związku z licznymi zapytaniami ze strony rodziców i nauczycieli, dotyczącymi reformy oświaty, przedstawiamy Państwu strony internetowe zawierające przydatne informacje. Informacje znajdą Państwo w zakładce Dobra Szkoła. Zapraszamy.

 

Konsultacje z nauczycielami

Serdecznie zapraszamy Rodziców /opiekunów prawnych/ dzieci do korzystania z konsultacji indywidualnych.  Wyznaczone godziny konsultacji są godzinami poza pracą dydaktyczną nauczycieli, co znacznie umożliwi zarówno Państwu jak i nauczycielowi komfort spotkania i omówienia konkretnego problemu. Terminy i godziny konsultacji znajdą Państwo w zakładce Dyżury nauczycieli. Zapraszamy.

 

Zbiórka makulatury

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie ogólnopolskim pt „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy", organizowanym przez STENA RECYCLING. Zachęcamy do przynoszenia makulatury do naszego przedszkola. Paczki z makulaturą powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą grupy oraz wagą paczki (w kg). Prosimy o przynoszenie paczek o wadze maksymalnej do 10 kg każda. Makulaturę można przynosić do 28 kwietnia 2017 r. Dziękujemy. 

 

Zbiórka nakrętek

Nasze przedszkole uczestniczy w zbiórce nakrętek "Pomaganie przez odkręcanie". Zachęcamy Państwa do przynoszenia nakrętek i wrzucania ich do oznaczonego pojemnika znajdującego się w szatni. Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo w linkach poniżej. Dziękujemy. 

Informacje o akcji

Plakat akcji 

         

Drodzy Państwo

Zajęcia dodatkowe prowadzone w naszym przedszkolu ruszają od 12 września 2016r. Więcej informacji n.t. zajęć dodatkowych  prowadzonych przez nauczycieli, przeczytać Państwo mogą na stronie Zajęcia dodatkowe. Zapraszamy.

gallery/teddys_small1
gallery/teddys_small2
gallery/teddys_small3
gallery/teddys_small4
gallery/teddys_small7
gallery/teddys_small8

Aktualności 

Aktualności najnowsze

gallery/teddys_small6
gallery/teddys_small5