Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na Rekrutację Uzupełniającą, która rozpocznie się w Przedszkolu Miejskim Nr 54 od    13 czerwca od godziny 12.00 do 19 czerwca br. do godziny 17.00.

Adres strony Internetowej:

https://uzupelniajaca-przedszkola-sosnowiec.nabory.pl

 

Rodziców dzieci 2,5 letnich informujemy, że ich pociechy będą mogły wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej na wolne miejsca w przedszkolu.

Wszelkie informacje dostępne są pod adresem

http://www.sosnowiec.pl/aktualnosci/id,12988,25-latek_w_przedszkolu_wydzial_edukacji_informuje.html

 

 

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że wszystkie aktualności dotyczące rekrutacji do przedszkoli w Sosnowcu znajdują się na stronie https://przedszkola-sosnowiec.nabory.pl

 

Rekrutacja 2017/2018

Wszelkie informacje związane z rekrutacją do naszego przedszkola na rok szkolny 2017/2018 znajdą Państwo       w zakładce Rekrutacja. Zapraszamy.

 

Umowa na dyżur wakacyjny

Uprzejmie informujemy, iż jest już dostępna w naszym Przedszkolu Umowa na Dyżur Wakacyjny 2017. Potwierdzeniem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny będzie podpisanie z Dyrektorem Przedszkola w terminie od 15.05.17 do 31.05.17 do godz. 12.00 umowy. Niepodpisanie umowy w wyznaczonym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu. Lista zakwalifikowanych dzieci na dyżur wakacyjny jest  dostępna na drzwiach naszego Przedszkola. Zapraszamy serdecznie. 

Umowa na Dyżur Wakacyjny 2017

 

DYŻUR WAKACYJNY

Rekrutacja na dyżur wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 54 odbywać się będzie w terminie od 10 kwietnia 2017r do 30 kwietnia 2017r

Wnioski na dyżur wakacyjny są dostępne na stronie internetowej przedszkola oraz na stoliku z ogłoszeniami        w naszej placówce.

Wnioski należy złożyć w sekretariacie Przedszkola Miejskiego 54 otwartym od poniedziałku do piątku                    w godzinach od 07:00 do 15:00.

Regulamin rekrutacji dzieci na dyżur wakacyjny 2017

Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola Miejskiego nr 54 w Sosnowcu

 

Dyżur wakacyjny 2017

Poniżej przedstawiamy Państwu stronę, na której znajduje się harmonogram dyżurów wakacyjnych przedszkoli w Sosnowcu. Zapraszamy. 

http://www.sosnowiec.pl/miasto/aktualnosci/k1,5,edukacja/id,12420,wakacyjne_dyzury_przedszkoli_2017.html 

 

Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie naszych Przedszkolaków

Przekazujemy Państwu informację ze spotkania z przedstawicielem Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta ws zasad IV edycji Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu:

Nowością w tegorocznej edycji BO są Młodzieżowe i Przedszkolne Budżety Obywatelskie, w ramach których rodzice/prawni opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkoli będą mogli zgłaszać projekty dotyczące np. wyposażenia pracowni przedszkolnych.

Maksymalna wartość jednego projektu to 2000 zł. Z przedszkola należy złożyć minimum 5 projektów, aby skorzystać ze środków finansowych budżetu Miasta Sosnowca.

Propozycję projektów Zadań do przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego może złożyć każdy rodzic/opiekun prawny (Rozdział II pkt 1 Zasad wyłaniania zadań do PBO – w/w zasady w załączeniu)

Zachęcamy WSZYSTKICH do udziału w tej społecznej inicjatywie – wystarczy odrobina dobrej woli i ciekawy pomysł, aby stworzyć coś dla dobra wszystkich dzieci.

Projekty należy składać do 10 czerwca w sekretariacie przedszkola.

Służymy wsparciem merytorycznym.

Informujemy, iż na zebraniu ogólnym z Państwem w dniu 29.03.2017 r. omówimy szerzej w/w kwestię.

Zasady wyłaniania zadań do przedszkolnego Budżetu Obywatelskiego

 

Dobra Szkoła

W związku z licznymi zapytaniami ze strony rodziców i nauczycieli, dotyczącymi reformy oświaty, przedstawiamy Państwu strony internetowe zawierające przydatne informacje. Informacje znajdą Państwo w zakładce Dobra Szkoła. Zapraszamy.

 

Konsultacje z nauczycielami

Serdecznie zapraszamy Rodziców /opiekunów prawnych/ dzieci do korzystania z konsultacji indywidualnych.  Wyznaczone godziny konsultacji są godzinami poza pracą dydaktyczną nauczycieli, co znacznie umożliwi zarówno Państwu jak i nauczycielowi komfort spotkania i omówienia konkretnego problemu. Terminy i godziny konsultacji znajdą Państwo w zakładce Dyżury nauczycieli. Zapraszamy.

 

Zbiórka makulatury

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie ogólnopolskim pt „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy", organizowanym przez STENA RECYCLING. Zachęcamy do przynoszenia makulatury do naszego przedszkola. Paczki z makulaturą powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą grupy oraz wagą paczki        (w kg). Prosimy o przynoszenie paczek o wadze maksymalnej do 10 kg każda. Makulaturę można przynosić do 28 kwietnia 2017 r. Dziękujemy. 

 

Zbiórka nakrętek

Nasze przedszkole uczestniczy w zbiórce nakrętek "Pomaganie przez odkręcanie". Zachęcamy Państwa do przynoszenia nakrętek i wrzucania ich do oznaczonego pojemnika znajdującego się w szatni. Więcej informacji na temat akcji znajdą Państwo w linkach poniżej. Dziękujemy. 

Informacje o akcji

Plakat akcji 

         

Drodzy Państwo

Zajęcia dodatkowe prowadzone w naszym przedszkolu ruszają od 12 września 2016r. Więcej informacji n.t. zajęć dodatkowych  prowadzonych przez nauczycieli, przeczytać Państwo mogą na stronie Zajęcia dodatkowe. Zapraszamy.

gallery/teddys_small1
gallery/teddys_small2
gallery/teddys_small3
gallery/teddys_small4
gallery/teddys_small7
gallery/teddys_small8

Aktualności 

Aktualności najnowsze

gallery/teddys_small6
gallery/teddys_small5