ROK SZKOLNY 2016/2017
 

WYRÓŻNIENIE: FILIP K. Z GRUPY „TYGRYSKI”
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZWIERZĄTKA NA WIELKANOCNYM STOLE"
(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 20 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: POLIANNA H. Z GRUPY „TYGRYSKI”

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WIOSENNA ŁĄKA"

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE NR 4 W RYBNIKU)

 

II MIEJSCE: ALEKSANDRA W.  Z GRUPY JARZĘBINKI

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY  "MÓJ POMYSŁ NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ"

(ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 W SOSNOWCU)

 

WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA H. Z GRUPY WIEWIÓRKI

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KOMPUTEROWY "MÓJ ULUBIONY MIŚ"

(ORGANIZATOR: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 1 IM. "MISIA USZATKA" W CZĘSTOCHOWIE)

 

III MIEJSCE: MAKSYMILIAN W.  Z GRUPY JAGÓDKI
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PRZYGODA JESIENNEGO LISTKA" 
(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 39 W KATOWICACH)

 

I MIEJSCE: PIOTR W.  Z GRUPY JAGÓDKI
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI" 
(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

II MIEJSCE: JULIA Z.  Z GRUPY JARZĘBINKI
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI" 
(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: ALEKSANDRA W.  Z GRUPY JARZĘBINKI
RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI" 
(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

I MIEJSCE: MAJA H. Z GRUPY JARZĘBINKI

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "PISANKA WIELKANOCNA" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

II MIEJSCE: SARA S. Z GRUPY JARZĘBINKI

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "PISANKA WIELKANOCNA" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: PIOTR W. Z GRUPY MISIE

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "PISANKA WIELKANOCNA" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: GRUPA JARZĘBINKI

MIĘDZYGRUPOWY KONKURS PLASTYCZNY "STOP AGRESJI, STOP PRZEMOCY" 

 

WYRÓŻNIENIE: DARIA B. Z GRUPY JARZĘBINKI

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZE GRZYBY JADALNE LUB TRUJĄCE" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 51 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: JULIA Z. Z GRUPY JAGÓDKI 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "NAJPIĘKNIEJSZE GRZYBY JADALNE LUB TRUJĄCE" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 51 W SOSNOWCU)

 

II MIEJSCE: JUSTYNA D. Z GRUPY JARZĘBINKI

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ" 

(ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: JUSTYNA D. Z GRUPY JARZĘBINKI

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "PLUSZOWY MIŚ" 

(ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W SOSNOWCU)

 

II MIEJSCE: DARIA B. Z GRUPY JARZĘBINKI

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "PLUSZOWY MIŚ" 

(ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W SOSNOWCU)

 

WYRÓŻNIENIE: NADIA M. Z GRUPY JEŻYKI 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "PLUSZOWY MIŚ" 

(ORGANIZATOR: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W SOSNOWCU)

 

WYRÓŻNIENIE: NATALIA S. Z GRUPY TYGRYSKI 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "BAJKOŚWIAT" 

(ORGANIZATOR: BIBLIOSFERA FILIA NR 7 - DAŃDÓWKA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ IM. GUSTAWA DANIŁOWSKIEGO W SOSNOWCU)

  

WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA H. Z GRUPY JARZĘBINKI 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "BAJKOŚWIAT" 

(ORGANIZATOR: BIBLIOSFERA FILIA NR 7 - DAŃDÓWKA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ IM. GUSTAWA DANIŁOWSKIEGO W SOSNOWCU)

 

I MIEJSCE: MATYLDA R. Z GRUPY JARZĘBINKI 

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

  

II MIEJSCE: NINA CH. ORAZ HELENA N. Z GRUPY GWIAZDECZKI 

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI"  

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: ARTUR B. Z GRUPY GWIAZDECZKI

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI"

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

WYRÓŻNIENIE: LENA F. Z GRUPY GWIAZDECZKI

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY "DYNIOWE DUSZKI"

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 54 W SOSNOWCU)

 

III MIEJSCE: DARIA B. Z GRUPY JARZĘBINKI 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ DARY NIESIE" 

(ORGANIZATOR: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 45 W SOSNOWCU)

 

gallery/teddys_small1
gallery/teddys_small2
gallery/teddys_small3
gallery/teddys_small4
gallery/teddys_small6
gallery/teddys_small7
gallery/teddys_small5
gallery/teddys_small8

Osiągnięcia dzieci

Osiągnięcia dzieci: